Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 09.05.2017
У День Перемоги помічники Руслана Сольвара побувавли у всіх районах 91-го округу (ФОТО)

9 травня, у День Перемоги, помічники народного депутата України Руслана Сольвара привітали ветеранів та усіх українців з великим святом – 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У Фастові на урочистому мітингу був присутній помічник Руслана Сольвара Андрій Січка. Він виступив з промовою та поклав вінок до пам’ятника воїнам-танкістам.

В Макарові помічниця нардепа Олеся Бурдик поклала квіти до пам’ятника і привітала ветеранів та жителів міста зі святом Перемоги. А після мітингу побувала разом з ветеранами на справжній польовій кухні.

У Сквирі Максим Галюк, помічник Руслана Сольвара відвідав урочистий мітинг, поклав квіти, сказав слова вдячності ветеранам. Після заходу для захисників приготували застілля.

А в селі Хотин, Києво-Святошинського району, яке славиться великою кількістю героїв, помічниця Руслана Сольвара виступила на урочистому мітингу, поклала вінок до пам’ятника переможцям, та привітала усіх із 72-ю річницею Перемоги над нацизмом.

«Подвиги героїв ,які віддали своє життя за визволення і свободу нашої Батьківщини – прославляться у віках», - написав Руслан Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 
© 2012 Руслан Сольвар