Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 17.05.2017
Руслан Сольвар-громаді с.Грузьке: Перед тим як платити колекторам – перевірте правомірність їх вимог

Народний депутат України Руслан Сольвар закликав жителів села Грузьке, яким приходять листи від колекторів не платити їм гроші, доки не отримають офіційне підтвердження про наявність боргу та його походження.

Нагадаємо,  раніше на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook  Руслан Сольвар повідомляв, що представники ТОВ «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» закидали людей листами-погрозами в яких вимагали, щоб громадяни заплатили їм борг за нібито надані компанією «Укртелеком» телекомунікаційні послуги. Як йдеться у листах колекторів, право вимагати заборгованості їм доручив ТОВ «Росвен інвест Україна», якому ці права, в свою чергу, відступила компанія «Укртелеком».
 
Як зазначав Руслан Сольвар, ні дати договорів, ні інших суттєвих умов укладених угод колектори не вказували. А громадяни, яким надходять горе-листи, стверджують, що жодних договорів на телекомунікаційні послуги не укладали, і послуги, відповідно, не отримували.
 
Так як до народного депутата звернулись не всі, хто постраждав у цій ситуації, юристи, яким Руслан Сольвар доручив розібратись у ній, закликають тих, кому прийшли листи від колекторів, обов’язково офіційно звернутись до «Укртелекому» з вимогою спростувати чи підтвердити наявність боргу, та якщо такий є – пояснити його походження, уточнити суму і розтлумачити, за які надані компанією послуги і за який період він стягується.
 
Тих, кому надійшли подібні листи, народний депутат просить не переживати і не боятися, а одразу ж звертатись з вказаною вище вимогою до Центру обслуговування абонентів «Укртелеком» за адресою: смт. Макарів, вул.Фрунзе,8, або письмово до Київської міської філії ПАТ «Укртелеком» (м.Київ, вул.Антоновича, 40).
«А якщо «Укртелеком» і знати не знає про якісь ефемерні угоди, то одразу ж звертайтесь з документами до наших юристів у громадській приймальні і за їх поданням цією справою займеться поліція і прокуратура. Також до повного з`ясування обставин не раджу йти на вимоги колекторів і платити ці гроші. Побережіть власні нерви і кишені!», - додав Руслан Сольвара.

Прес-служба Руслана Сольвара
 
 
© 2012 Руслан Сольвар