Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 19.05.2017
Руслан Сольвар повідомив жителям 91-го округу гарячу новину (ОНОВЛЕНО)

Народний депутат України Руслан Сольвар повідомив про закінчення чергової сесії обласної ради, на якій було прийнято надважливі для 91-го округу рішення.

«Нещодавно закінчилась чергова сесія обласної ради, на якій за моїми поданнями спільно з керівництвом районних адміністрацій та районних рад вдалося отримати фінансування з обласного бюджету для цілої низки надважливих об`єктів на 91-го окрузі.Серед них і дороги, і будинки культури, і багато іншого. Вітаю. Дякую за співпрацю. Це наша чергова спільна перемога», - написав Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 травня, відбулась сесія обласної ради, на якій за поданням народного депутата України Руслана Сольвара спільно з керівництвом районних рад і районних адміністрацій запроваджено фінансування багатьох об`єктів. З їх переліком можна ознайомитись нижче.

Пізніше Руслан Сольвар оновив свій пост у соцмережі і додав до переліку ще два об`єкти, на які виділено фінансування. 

"УВАГА.ОНОВЛЕНО. Додаю ще два об`єкти. Це Реконструкція існуючих водопровідних мереж по вулицях Миру, Львівська, Леніна, Радянське Прикарпаття, Дружба Народів в с.Миньківці Сквирського району Київської області 

Реконструкція улаштування шатрового даху приміщення Томашівськького НВО «Загальноосвітня школа2 I-III ступенів – дитячий садок» по вул. Рибенка, 19 в с. Томашівка Фастівського району Київської області", - додав Руслан Сольвар у своєму Facebook.

 

 
© 2012 Руслан Сольвар