Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 24.05.2017
Руслан Сольвар: Ми на порозі екологічної катастрофи (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)

Народний депутат України Руслан Сольвар звернувся до прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана та відповідних міністерств і відомств, з проханням вжити заходів на законодавчому рівні щоб не допустити подальшого забруднення навколишнього середовища. 

 

«ЕКОЛОГІЧНА КТАСТРОФА – ось що чекає Україну найближчим часом, якщо негайно не втрутитись у ситуацію», - заявив Руслан Сольвар.

Нардеп повідомив, що кабмін скасував понад 120 нормативно-правових актів, які врегульовували порядок вимог щодо якості стічних вод, але підприємства як викидали, так і викидають забруднення у води, які потім потрапляють у каналізаційні системи.

«Жодних гарантій повного очищення від шкідливих речовин та агресивних хімічних сполук немає. А результатом таких неконтрольованих скидів у систему каналізації може бути не тільки шкода флорі і фауні річок, а й масові захворювання серед населення», - додав Руслан Сольвар.

З метою захистити природні джерела питного водопостачання від забруднень Руслан Сольвар звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та відповідних міністерств і відомств, з проханням вжити заходів на законодавчому рівні, і повернути необхідні нормативно-правові акти, щоб не допустити подальшого забруднення навколишнього середовища. 

 
© 2012 Руслан Сольвар