Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 25.05.2017
Руслан Сольвар: Незаконному сміттєзвалищу не місце на Київщині! У фури - і назад до Львову! (ВІДЕО) ОНОВЛЕНО

Народний депутат України Руслан Сольвар на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловив обурення з приводу ситуації, яка склалося навколо львівського сміття, яке викинули неподалік від столиці саме на його 91-му окрузі. Нардеп пообіцяв, що візьме цю справу на контроль та не допустить, щоб винні оминули покарання.

Вчора ввечері близько 100 тон львівських відходів зафіксували на Київщині.  У селі Бузова, неподалік від столиці 4 фури з львівськими сміттям вивантажили просто серед поля, на розпайовані землі. Двом вантажівкам вдалося втекти, інші затримали активісти та сільський голова Сергій Кижлай, викликавши працівників поліції.

«Це просто нечувана наглість! Як тільки дізнався, одразу відправив на місце події своїх помічників та юридичну службу. Ті, хто скидає сміття будь-де мають бути притягнені до відповідальності!», - зазначив нардеп.

Наразі поліція з’ясовує всі обставини події та проводить заходи щодо встановлення осіб, причетних до організації незаконного вивозу сміття.

Юридична служба Руслана Сольвара співпрацює з активістами та місцевою владою. Юристи підготували відповідні депутатські звернення на поліцію та органи районної виконавчої влади з метою контролю та пришвидшення вирішення даної проблеми.

Також за сприяння нардепа на місце виїхала Державна екологічна інспекція. Народний депутат пообіцяв, що зробить все можливе для того, щоб винні були знайдені і покарані, а сміття – утилізовано.

 

«Львівському сміттю не місце на Київщині! У фури - і назад до Львову», - наголосив Руслан Сольвар. 

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2012 Руслан Сольвар