Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 30.05.2017
Руслан Сольвар: Наша юридична служба допоможе громадянам у вирішенні багатьох спірних питань

Юридична служба народного депутата Руслана Сольвара постійно працює з громадянами 91-го округу, які звертаються до громадських приймалень нардепа, допомагаючи їм у вирішенні юридичних питань. 

Зокрема, нещодавно юристи з примальні нардепа допомогли Любові Юхимівні із села Андріївка, що на Макарівщині, скасувати неправомірне рішення Макарівського районного суду щодо заборони користування її земеьною ділянкою.

Як відомо, сусіди постійно сварились і не могли поділити частину землі на межі, яка була визначена ще в минулому році. Кожний стверджував, що саме він оброблятиме цей клаптик землі, розміром 0,005га.

Макарівський районний суд, у якому сусіди пішли шукати правди, ухвалив заборонити проводити будь-які землевпорядні та сільськогосподарські роботи на межі, і це у весінній період – у самий їх розпал.

Дочка Любов Юхимівни дізнавшись про таке рішення суду звернулась до приймальні народного депутата Руслана Сольвара. Після належної перевірки документації юристи визнали очевидно неправомірною Ухвалу Макарівського районного суду, тому одразу допомогли скласти апеляційну скаргу. Під час судових слухань юрист знаходився поруч із громадянкою, допомагаючи розібратись у всіх юридичних аспектах.

Результатом проведеної роботи є Ухвала АСКО від 03.05.2017 року, якою було скасовано назаконну Ухвалу Макарівського районного суду Київської області.

Відтепер пенсіонерка Любов Юхимівна має повне право користуватися своєю землею як того забажає.

Юристи Руслана Сольвара зазначають, як показує практика, суд  може помилитись. Його рішення часто скасовуються судами апеляційної або касаційної інстанції.

Пересічні громадяни можуть не знати всього порядку подання апеляційної скарги, і не зорієнтувавшись вчасно, будуть зобов’язані виконувати неправомірні рішення суду, оскільки вони вже набрали законної сили.

«У випадках, якщо ви вважаєте рішення суду неправомірним, раджу якнайшвидше зібрати всі необхідні документи, підготувати апеляційну скаргу, сплатити судовий збір. Нагадаю, що все це варто зробити у п’ятиденний термін з моменту отримання тексту Ухвали суду. А краще не зволікати, і терміново звертатись до громадських приймалень Руслана Сольвара», - зазначає провідний спеціаліст Юридичної служби народного депутата.

Юридична служба народного депутата України Руслана Сольвара рекомендує усім громадянам 91-го округу при виникненні спірних питань звертатись до громадських приймалень Руслана Сольвара.

«Наші кваліфіковані юристи допоможуть розібратись у вирішенні багатьох спірних  питань та захищатимуть ваші права у суді і доведуть справу до кінця. Звертайтесь!», - сказав Руслан Сольвар жителям округу

 

 

 
© 2012 Руслан Сольвар