Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 26.05.2017
Руслан Сольвар: Здорова конкуренція серед адвокатів – запорука ефективного захисту прав громадян»
Пенсіонери та малозабезпечені громадяни не мають змоги ефективно захищати свої права. Так вважає народний депутат України Руслан Сольвар.

За словами нардепа, упродовж останніх років часто змінювалося законодавство, яке регулювало це питання, однак суттєво ситуація не змінилася.

«Врегулювати це питання зможе посилення конкуренції на ринку надання правової допомоги шляхом  усунення дискримінації для осіб, які працювали або працюють на посадах судді, прокурора, слідчого, детектива Національного антикорупційного бюро України та які вирішили змінити сферу професійного життя і набути статус адвоката, але мають пройти відповідне стажування», - зауважив Руслан Сольвар.

Тому народний депутат ініціював законопроект № 6451 від 16.05.2017, який пропонує звільнити осіб, які мають досвід роботи не менше 5 років, від проходження стажування.

"Тоді у суспільстві виникне здорова конкуренція, а відповідно утвориться нова, більш наближена до людей цінова політика, що дасть змогу громадянам отримувати якісну правову допомогу", - зауважив Руслан Сольвар.

 
© 2012 Руслан Сольвар