Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 08.06.2017
Автобуси благодійного фонду «Разом у майбутнє» здійснюють перевезення дітей та творчих колективів
Три роки тому команда благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» започаткувала програму БЕЗКОШТОВНИХ перевезень, аналогів якій немає в Україні.
 
Також автобуси здійснюють перевезення дітей та творчих колективів  поза графіком. Зокрема, 3 червня, у суботу, скористався послугою фастівський колектив «Козацький оберіг», який  брав участь у десятому обласному огляді-конкурсі хорових колективів імені К. Стеценка, що проходив у Білій Церкві. Ще 2 автобуси, вчора, перевозили дітей зі школи №7 міста Фастів на екскурсію до села Томашівка Фастівського району. А на 12 червня заплановано перевезення дітей з Фастівської ЗОШ № 3 також на екскурсію до Томашівки. 

Нагадаємо, сучасні автобуси щодня їздять у межах 91-го округу майже у півсотні міжселищних напрямків та здійснюють перевезення пільгових категорій населення, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Другої світової війни та прирівняних до них осіб, ветеранів АТО, чорнобильців, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та тих, хто потребує державної допомоги, правом безкоштовного проїзду користуються також соціальні працівники і працівники селищних рад.
 
© 2012 Руслан Сольвар