Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 08.06.2017
Руслан Сольвар: «НІ» - розливайкам у житлових будинках
Народний депутат України Руслан Сольвар звернувся до Віце-прем'єр-міністра України Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та відповідних відомств з проханням врегулювати питання продажу алкогольної продукції на розлив у місцях, наближених до житлових забудов, масивів, багатоповерхівок тощо.

 

 

Як пояснює Руслан Сольвар, до нього та його колег часто звертаються   мешканці житлових масивів столиці з проблемою небажаного сусідства з торговими точками і кафе-барами, які розміщуються у підвальних приміщеннях будинків. Проблема загострюється, коли навколо них збираються особи у нетверезому стані.

 

«У кожному дворі є діти, є підлітки, які, на жаль, інколи вимушені спостерігати бійки чи п’яний дебош нетверезих осіб. Повністю згоден із зверненнями людей, підтримую їх позицію, тому негайно звернувся у відповідні інстанції з проханням врегулювати цю проблему. Вважаю, що при оформленні документації на продаж алкоголю у межах житлового будинку, має бути норма, яка передбачає отримання дозволу мешканців саме цього дому», - впевнений Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, народний депутат наголосив на необхідності розробити та надати пропозиції до нормативно-правових актів, які б встановили, що для оформлення документів на продаж алкогольних напоїв, у тому числі на розлив, який буде здійснюватися у закладах, які розміщені у житловому будинку, потрібно отримувати дозвіл мешканців цього будинку. А також, важливо, щоб особи, які у стані алкогольного сп’яніння порушували громадський спокій, були реально притягнені до відповідальності.

 

«Вважаю, що таке сусідство особливо шкодить дітям та підліткам, які мимоволі стають свідками негативних ситуацій. Внаслідок чого ризикують втратити справжні життєві орієнтири. Вирішувати цю проблему потрібно негайно на законодавчому рівні», - наголосив  Руслан Сольвар. 

 

 

 

 
© 2012 Руслан Сольвар