Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 30.06.2017
Руслан Сольвар вкотре підтримав учасників Спартакіади від Фастівського об’єднаного Пенсійного фонду

Працівники Фастівського об’єднаного Пенсійного фонду України візьмуть участь у VI Літній Спартакіаді. Доставлять учасників на змагання автобуси благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє».

Спартакіада відбудуться у селі  Шкарівка Білоцерківського району, що на Київщині, тому учасники звернулися до благодійного фонду з проханням забезпечити транспортним засобом.

Уже третій рік поспіль народний депутат Руслан Сольвар підтримує команду Фастівського об’єднаного Пенсійного фонду України. І вже цієї суботи, 1 липня,  30 осіб представлятимуть його на Спартакіаді.

Руслан Сольвар побажав фастівчанам удачі, наснаги та перемоги.

Нагадаємо, три роки тому команда благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» започаткувала програму БЕЗКОШТОВНИХ перевезень, аналогів якій немає в Україні.

Сучасні автобуси щодня їздять у межах 91-го округу майже у півсотні міжселищних напрямків та здійснюють перевезення пільгових категорій населення, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Другої світової війни та прирівняних до них осіб, ветеранів АТО, чорнобильців, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та тих, хто потребує державної допомоги, правом безкоштовного проїзду користуються також соціальні працівники і працівники селищних рад.

 

 
© 2012 Руслан Сольвар