Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 08.07.2017
Руслан Сольвар: Українське село – душа нації (ФОТО)


Українське село – душа нації. Так вважає народний депутат України Руслан Сольвар. З нагоди Дня села нардеп передав вітання та подарунки громадам сіл Дорогинка, Веприк, Кищинці та Дмитрівка Фастівського району.

Відвідати сільські гуляння, які припали на святкування Івана Купала, Руслан Сольвар делегував помічників, які привезли подарунки і почесні грамоти.


Зокрема колективу Вепрецького ФАПу за сумлінну працю, професіоналізм та наполегливість в роботі вручили подяку та матеріальну допомогу на розвиток медзакладу від благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє».


А у селі Дорогинка, також від благодійного фонду, відзначили матеріальною допомогою на ремонт даху «Матір-героїню» Міщеню Анжелу Іванівну. За самовідданість, народження і зразкове виховання 8-ох дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку нагородили подякою від народного депутата.


З цінними подарунками і вітальними словами помічники нардепа завітали до жителів сіл Кищинці та Дмитрівка. Там вшанували сімейні пари, які проживають у шлюбі більше 60 років, новонароджених та молодят. А багатодітній родині з прийомними дітьми із села Кищинці подарували мультиварку.


Руслан Сольвар подякував організаторам за теплі зустрічі помічників та приємну атмосферу на святах, а також побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, добра, радості, любові, щастя і процвітання.

 
© 2012 Руслан Сольвар