Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 13.07.2017
Руслан Сольвар: Комфортні і безпечні умови навчання школярів – важливий елемент якісної освіти (ФОТО,ВІДЕО)
 

В одному із кабінетів школи у селі Бузова Києво-Святошинського району нарешті з’явилася нова стеля, яка раніше знаходилася у аварійному стані. На звернення батьківського комітету школи моментально відреагував народний депутат України Руслан Сольвар. Адже допомога навчальним закладам – одне із головних завдань нардепа по роботі на 91-му окрузі.  

Від батьків та педагогів часто надходять звернення з прохання допомогти в ремонті школи. Так і цього разу благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» відгукнувся на прохання батьків 7-А класу Бузівської школи відремонтувати стелю кабінету, де навчаються їхні діти.

Стеля була в аварійному стані, посеред уроку на дітей падали шматки штукатурки. Батьки намагалися вирішити проблему самостійно, але з початком опалювального сезону ситуація повторювалася.

Спеціалістам за один день вдалося вирішити проблему. У класній кімнаті зробили підвісну стелю. Вона швидко монтується, проста в експлуатації, екологічно безпечна та має високий коефіцієнт звукопоглинання. Також було встановлено нові лампи для кращого освітлення кімнати.

Відтепер діти навчатимуться у безпечному кабінеті. Адже, як вважає нардеп,  комфортні умови навчання школярів – важливий елементів якісної освіти.


 
 
© 2012 Руслан Сольвар