Громадська приймальня

 

Новини
Дата публикаціі: 17.07.2017
Спортсмени із Шпитьків їздили боксувати до Фастова автобусами благодійного фонду «Разом у майбутнє» (ФОТО)

Учасники спортивного клубу «Олімп плюс» із села Шпитьки Києво-Святошинського району їздили на матчеву зустріч з боксу до Фастова автобусами благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє».

Спортсмени із Шпитьків взяли участь у матчевій зустрічі з боксу, яка відбулася 15 липня, у «Козацькому лицарському клубі», що у Фастові.

Представники спортклубу звернулися до благодійного фонду нардепа з проханням забезпечити учасників транспортним засобом. І вже в суботу юнаки продемонстрували свої вміння боксувати та гідно представили Києво-Святошинський район.

Нагадаємо, сучасні автобуси щодня їздять у межах 91-го округу майже у півсотні міжселищних напрямків та здійснюють перевезення пільгових категорій населення, пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Другої світової війни та прирівняних до них осіб, ветеранів АТО, чорнобильців, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та тих, хто потребує державної допомоги, правом безкоштовного проїзду користуються також соціальні працівники і працівники селищних рад.

 
© 2012 Руслан Сольвар